Ceník

Ceny jsou vždy domlouvány individuálně podle konkrétní situace u daného klienta. Je možné domluvit paušální částku nebo je platba stanovována přesně podle odpracovaného času.

Cena hodiny práce činí 1 000 Kč bez DPH. Celková částka bude podložena výkazem práce, takže budete mít přehled o pracnosti Vašeho účetnictví a budete přesně vědět, za co platíte. Neplatíte žádné základní paušály ani minimální měsiční platby, jen skutečně odpracovaný čas.

Níže je uvedený orientační příklad, abyste si mohli udělat představu o fakturované částce. Přesná cena za zpracovnání však vždy záleží na konkrétní situaci daného podnikatele.

 

V případě Vašeho zájmu o nezávaznou kalkulaci ceny, nás neváhejte kontaktovat.

 

 

obrázek - peníze

Příklad:

Společnost s r.o., společník (jednatel) je jediným zaměstnancem firmy, měsíční plátce DPH. Měsíčně firma předkládá doklady k zaúčtování: cca 10 faktur vydaných, 15 faktur přijatých, 10 pokladních dokladů, výpis z bankovního účtu, podklady pro výpočet mzdy jednatele.

 

Přibližná doba potřebná k zaúčtování daných dokladů, sestavení podkladů pro přiznání k DPH, měsíčnímu vyúčtování mzdy nebo odměny jednatele, přípravě platebních příkazů a provedení potřebných hlášení na úřady je cca 2 hodiny (samozřejmě záleží na stavu dokladů, opakování jednotlivých transakcí atd.).

 

Cena za zpracování finančního a mzdového účetnictví u toho podnikatele tedy bude přibližně 2.000,- Kč bez DPH měsíčně.

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

UpService, s.r.o. - Ing. Lenka Kyrianová Praha 9 - Prosek
Administrativní budova Litvínovská 609/3
Tel.: 730 547 001

 

ON-LINE PŘÍSTUP DO VAŠEHO ÚČETNICTVÍ A NEOMEZENÁ MOŽNOST VYUŽITÍ PROFESIONÁLNÍHO EKONOMICKÉHO SOFTWARE          za 600 Kč za měsíc!

Data kdykoliv a odkudkoliv k dispozici, průběžná kontrola dat z účetního a daňového hlediska, okamžité přehledy o Vašem podnikání, úspora na účetních službách!