Hledáme nového kolegu/kolegyni - ÚČETNÍ (i na částečný úvazek)

 

 

Hledáme nového milého plnohodnotného člena do kolektivu naší účetní kanceláře. Nabízíme možnost časově skloubit studium a práci, případně péči o děti a práci. Časový rozsah záleží na vašich možnostech, ale optimálně byste měli mít čas na práci alespoň 15 hodin týdně. Možný je i plný úvazek.

 

Jsme malá, ale zavedená firma sídlící v Praze na Proseku, která si zakládá na přátelské atmosféře a individuálním přístupu ke klientům, mezi které patří malí individuální podnikatelé i různě velké společnosti z mnoha oborů. Práce je vhodná pro všechny, které baví účetnictví a chtějí se jím zabývat komplexně od prvotních dokladů až po zpracování daňových přiznání a účetní závěrky.

 

Hlavní náplň práce:

- zpracování prvotních dokladů od klientů: faktur vydaných, přijatých, pokladních dokladů, bankovních výpisů atd., jejich roztřídění, zapsání a zaúčtování do systému POHODA, založení

- kontrola správnosti účetnictví, inventarizace, účetní závěrka

- zpracování kontrolních hlášení DPH, přiznání k DPH, roční přiznání k dani z příjmů FO i PO, silniční dani, příp. dalším daním podle potřeby

- podle požadavků klientů vypracování různých přehledů nebo dohledání potřebných informací a zajištění veškeré běžné komunikace s přidělenými klienty

 

Požadavky:

- zodpovědnost

- samostatnost

- ochota neustále se vzdělávat

- zájem o účetnictví a daně (ideálně VŠ/VOŠ se zaměřením na účetnictví nebo absolvent OA)

- zkušenosti s programem POHODA výhodou

- praxe v oboru je výhodou, ale ne podmínkou, pokud máte teoretické znalosti a nadšení, zbytek vás naučíme

 

Nabízíme:

- samostatnou a zajímavou práci, kterou si můžete řídit podle svých časových možností (ovšem s ohledem na zákonné termíny a požadavky klientů)

- podporu a pomoc zkušenějších kolegů

- další vzdělávání

- přátelské pracovní prostředí

- odpovídající mzdové ohodnocení

- nástup a rozsah práce po vzájemné dohodě

 

Pokud máte rádi účetnictví, nezaleknete se zodpovědné práce a pracujete raději v menším kolektivu, nebojte se! Rádi vám ve vašich začátcích se vším pomůžeme a vše potřebné vás naučíme. Není pro nás rozhodující délka životopisu, ale vaše nadšení a zájem! Uvítáme mezi námi jak již zkušené účetní, tak i začátečníka se zájmem o výše uvedenou pozici.

 

 

V případě zájmu o tuto práci pošlete prosím váš životopis a alespoň krátký průvodní text na lenka.kyrianova@upservice.cz.

 

Těšíme se na Vás!

Vyhledávání

Kontakt

UpService, s.r.o. - Ing. Lenka Kyrianová Praha 9 - Prosek
Administrativní budova Litvínovská 609/3
Tel.: 730 547 001